انگور به دلیل محتوای بالای مواد مغذی و آنتی اکسیدان، دارای مزایای سلامتی است. در انگور، تعدادی از ترکیبات آنتی اکسیدان قوی وجود دارد. در حقیقت، بیش از ۱۶۰۰ ترکیبات گیاهی سودمند در این میوه شناسایی شده است. مطالعات متعددی که بر روی مزایای آن انجام شده است، نشان می دهد که رزوراترول(آنتی اکسیدان موجود در انگور) بدن را در برابر بیماری های قلبی محافظت می کند، قند خون را کاهش می دهد و از رشد سرطان جلوگیری می کند. انگور همچنین حاوی ویتامین C، بتا کاروتن، کورستین، لوتیین، لیکوپن و اسید ellagic است که آنتی اکسیدان های قوی نیز هستند. ادامه مطلب را بخوانید تا با ۱۵ خاصیت بی نظیر آب انگور سیاه برای سلامتی بهمراه دستور استفاده آنها آشنا شوید. این مقاله بر اساس نتایج جدیدترین تحقیقات علمی تهیه و تنظیم گردیده است.

مزایای سلامتی آب انگور همان قدر قوی است که از انگور با پوستی قرمز یا تیره برای نوع الکل دار آن استفاده می شود، اما خطرات بالقوه مرتبط با محتوای الکل را نخواهد داشت. در این مقاله نشان خواهیم داد که چگونه از مزایای آب انگور بهره مند شوید.

۱۵ خاصیت بی نظیر آب انگور سیاه برای سلامتی

۱- متعادل کردن سطح کلسترول

سطح کلسترول متعادل، یکی از مزایای سلامتی آب انگور است. پلی فنل ها و آنتی اکسیدان های آب انگور می تواند به کاهش سطح کلسترول LDL و تری گلیسیرید کمک کند، بدون اینکه باعث آسیب به HDL (کلسترول خوب) شود بعلاوه باعث ایجاد تعادل می شود.

ادامه مطلب لینک زیر:

15 خاصیت بی نظیر آب انگور سیاه برای سلامتی+ دستورهای استفاده

5 روش استفاده از سرکه سیب برای درمان سریع تهوع و استفراغ

آسکاریازیس چیست؟ نشانه ها، هشدارها و جدیدترین روشهای درمان

بهترین غذاها، بایدها و نبایدهای غذایی برای تقویت هوش کودکان

انگور ,آب ,سلامتی ,آنتی ,مزایای ,خاصیت ,آب انگور ,بی نظیر ,خاصیت بی ,نظیر آب ,آنتی اکسیدان ,سلامتی دستورهای استفاده ,برای سلامتی دستورهای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
tehrandiag hik98 rimazuceab venusgrafikl bazarganiamirajam tizering anidam denafile lettucadiet my-hell